Merhaba 👋
Comer hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Gönder

Seveceğiniz Bazı Özelliklerimiz

İşinizi Büyütmeye Yönelik, E-Ticareti Kolaylaştıran
Birçok Çözümümüz Mevcut

Güvenlik

Kullandığımız teknolojiler sayesinde sitenize yapılacak olan saldırılar otomatik olarak farkedilir ve saldırı engellenir.

Siber güvenlik uzmanlarımız sayesinde saldırılara karşı 7/24 e-ticaret siteniz ve kullanıcılarınız güven altında.

İçerik Düzenleyici

İçerik editörümüzde bulunan temel bileşenler (banner, slider, ürün filtresi, ürün detayı, navbar vb.) sayesinde, e-ticaret sitenizi sürükle bırak yöntemiyle baştan aşağı kurgulayabilirsiniz.

Seo Araçları

Sizin için önceden hazırladığımız SEO araçları sayesinde yüksek meblağlar ödemeden Google'da ilk sıralarda görünme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca sitenizi Google Ads, Pixel vb. dijital reklam araçlarıyla kolay entegre edebilir, daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Iyzico entegrasyonu sayesinde bankalara tek tek sanal pos başvurusu yapmadan anında tüm bankaların hesap ve kredi kartlarıyla online ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Havale yöntemini kullanarak ödemelerinizi kesintisiz bir şekilde alabilirsiniz.

Kapıda ödeme yöntemini Comer sayesinde kolayca entegre ederek kullanıcılarınıza kapıda ödeme kolaylığı sunabilirsiniz.

Yerelleştirme

Comer Paneli üzerinden her konuma özel e-ihracat hizmeti sağlama esnekliğiyle, dünyanın farklı bölgelerinden sitenize ulaşan kullanıcılara, farklı dil desteği, alan adı, ürün portföyü, para birimi, banner, kampanya, ödeme ve teslimat yöntemleri sunabilirsiniz. Bu sayede bölgeye göre yerel satıcı görünümünde hizmet verebilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Siparişlerinizi Comer paneli sayesinde kolayca takip edebilir ve durumlarını değiştirebilirsiniz.

Her ticaret yapısına özel sipariş durumlarını kurgulayabilirsiniz.

Online bir şekilde faturalarınızı görebilir ve yazdırabilirsiniz.

Üstelik bunların hepsini mobile uyumlu admin panelimizden yönetebilirsiniz.

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi yüklerken kişiye özel ya da parça başına satış kurgulayabilirsiniz.

Ürünlerinize renk, boyut, beden gibi özellikler ekleyerek, her özellik için farklı stok durumu tutabilirsiniz.

Ürünlerinizi istediğiniz şekilde filtreleyerek XML'e aktarabilir, bu XML dosyasını Instagram, Google, Facebook, Trendyol gibi mağazalarda kullanabilirsiniz.

Satış Ortaklığı

E-ticarette, elektronik ortamlara ürün ya da hizmetlerinizi tanıtabilmenizi hızlandırmak için reklamlar ve SEO çalışmalarının yanı sıra Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) de satış oranlarınızı ciddi ölçüde arttıracaktır.

Satış ortaklığınıza katılan kişiler çeşitli sitelerde ve sosyal medyada onlara özel olarak oluşturulan linki paylaşarak kazancınızı arttıracaktır. Satış ortaklığı özelliğimiz sayesinde, çalışmış olduğunuz ortaklarınıza özel affiliate hesabı açabilir, komisyon oranlarını kurgulayabilir, güncel satış ve satış ortağınızın kazançlarını görüntüleyebilirsiniz.

Toptan Satış Özelliği

Bu özellikle, e-ticaret sitenizden toptan alışveriş yapan müşterilerinize, ürünlerin listelenme fiyatı dışında, özel toptan fiyat kurgulayabilirsiniz.

Toptan alışveriş yapan müşterilerinize cüzdan hesabı oluşturabilir, tüm alışveriş süreçlerini raporlayabilirsiniz.

Entegrasyon Hizmetleri

Comer'da, E-ticaret siteniz ile kargo firmalarını entegre etmek çok kolay. Kargo entegrasyonu sayesinde, kargolarınıza barkod oluşturabilir, operasyonunu kolaylaştırabilir ve kargolarınızın güncel durumunu kontrol edebilirsiniz.

Panel üzerinden kurgulanabilir XML çıktısı alma özelliğiyle; bayilere, tedarikçilere, Instagram, Facebook mağazaları gibi birçok alana uygun XML'ler üretebilirsiniz.

SMS & E-mail entegrasyonunu kullanarak kullanıcılarınıza bireysel ve toplu bilgilendirme yapabilir, üyelik, sipariş durumları, kampanyalar hakkında özel bilgilendirmeler kurgulayabilirsiniz.

API entegrasyonu ile muhasebe programları, CRM, ERP (Depo Otomasyonu) programlarıyla verilerinizi eşitleyebilir tüm bu süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Site İçi Arama Çubuğu

E-Ticaret sitelerindeki arama çubuğu, kullanıcıları ürünlere ulaştıran ve satın alma oranına direkt etki eden, en önemli araçlardan biridir.

Aradığı ürünü bulamayan kullanıcı, rakip siteye yönelir.

Kullanıcıların aradığı ürünlere ulaşamamasının başlıca sebepleri;

Ürünlerin adını bilmemek,

Ürünlerin adını yanlış bilmek, gibi sebeplere dayanmaktadır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Hız

E-Ticaret sitesi açılış hızı SEO çalışmalarında en önemli optimizasyondur. Siteniz yavaş açılıyorsa kullanıcılarınız sitenizi terkedebilir. Bu nedenle siteye girişte sayfanın hemen yüklenmesi e-ticaret sitenizin kalitesini yükseltir. Buradaki sayfa açılış hızı PageSpeed olarak adlandırılır.

Page Speed oranı düşük olan siteler, Google tarafından taratılırken indexlenme oranı düşer. Bu sebeple Google'da görüntülenme olarak üst sıralarda olma şansınız azalır.

Kendi ürettiğimiz performans arttıran teknoloji sayesinde, Google PageSpeed raporlarında, önde gelen e-ticaret altyapılarına göre birinci sıradayız.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.